O firmie ..

Skup samochodów online!

Śląska firma auto handel prowadzi skup za gotówkę wszystkich pojazdów mechanicznych:

- samochody osobowe - w każdym stanie technicznym - sprawne, ładne i jeżdżące,powypadkowe, uszkodzone, spalone, na części, wersje angielskie i europejskie.

- samochody dostawcze, van i pick-up, blaszanki, kipry i plandeki, auta dostawcze będące w eksploatacji oraz samochody wyeksploatowane

- samochody ciężarowe na wagę i części, koparki i wózki widłowe, maszyny rolnicze przyczepy itD.
- skupujemy również skutery, motorówki, kombajny i wszystkie inne pojazdy nie wymienione,

Działamy komplelsowo na terenie województwa Śląskiego, Opolskiego i Małopolskiego, zawsze płacimy gotówką oferyjąc wysokie ceny skupu. Posiadamy własny transport, auta, samochody pojazdy odbieramy na własny koszt.

 

Nasz pogląd na rynek ...


Nowoczesny sposób marketingu w dobie internetu, będącym głównym medium informacji spowodował powstanie platformy www.skup-aut-24.pl której głównym celem jest bezpośrednie dotarcie do Klientów poszukujących potencjalnych kupców swojego samochodu na terenie Śląska właśnie w internecie.

Działamy bezpośrednio, kupujemy samochody od ręki na dwa sposoby - prowadzimy skup samochodów używanych tych które przez najbliższe lata będą jeszcze w użytku, oraz tych które wycofujemy z eksploatacji ( auta stare, uszkodzone, powypadkowe, nie nadające się do dalszej egzystencji - poprostu na części lub złom)

Kupujemy auta od ręki, zawsze płacimy ustaloną cenę. Na terenie Śląska posiadamy mobilnych konsultantów, a czas oczekiwania na odbiór gotówki oraz przyjazd po samochód po ustaleniu ceny trwa od 2 - 24H.

Płacimy za auta możliwie najwyższą kwotę. Wachania cen aut używanych na Polskim rynku motoryzacyjnym są tak duże, że często zdaża się tak, że wybrane egzemplarze dalego odbiegają od jakościowych standardów danych modeli samochodów dlatego w przypadku takich samochodów prowadzimy racjonalną negocjację ceny.

Skontaktuj się z Nami już dziś, uzyskaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, umów termin przyjazdu po samochód na terenie całego Śląska, odbierz gotówkę oraz wraz z dowodem zbycia samochodu udaj się do Wydziału Komunikacji w Twoim mieście oraz Ubezpieczalni i wyrejestruj swoje auto.

Ciesz się sukcesem. www.skup-aut-24.pl - Platforma dzięki której sprzedaż swoje auto na Śląsku od ręki !

Skup aut - złomowanie Pojazdów - ŚLĄSK