Skup samochodów do złomowania Śląskie - AUTO Recykling Radostowice

Skup samochodów online!

Złomujemy samochody na terenie Śląska i okolic !

Firma kompleksowo obsługuje całe województwo Śląskie z zakresu recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Posiadamy zezwolenie wojewody Śląskiego upoważniające naszą firmę do złomowania samochodów oraz recyklingu odpadów !

Jakie auta złomujemy?

  • Wszystkie pojazdy mechaniczne ( osobowe - dostawcze - ciężarowe ) - skupujemy pojazdy przemysłowe tj. koparki, wózki widłowe, kombajny, łodzie i samoloty !
  • Bez względu na stan ! pojazdy stare, całe, niekompletne, samochody powypadkowe, uszkodzone, bez przeglądu lub ubezpieczenia, wyeksploatowane i niechciane .
  • Samochody zarejestrowane w Polsce ( złomujemy również angliki i inne )

PŁACIMY ZA KAŻDY POJAZD !

 

Procedura złomowania.

 

 

AUTO KASACJA - sposób na sprzedaż niechcianego auta !

czytaj dalej >

Czy zastanawiałeś się ile można dostać za auto oddane do kasacji? Albo dlaczego legalne złomowanie jest tak istotne?
Każda stacja demontażu pojazdów i stacja złomowania pojazdów ma obowiązek przyjąć samochód przeznaczony do złomowania, jeśli tylko jego właściciel okaże niezbędne dokumenty - dowód osobisty, lub inny dowolny, potwierdzający naszą tożsamość, oraz kartę pojazdu, dowód rejestracyjny albo inny dokument potwierdzający numery wybite na nadwoziu pojazdu, jego podwoziu lub ramie. Obowiązkiem warsztatu, który przyjmie od nas samochód nie dopuszczony do rejestracji jest unieważnienie dokumentów rejestracji pojazdu, wraz z tablicami rejestracyjnymi, oraz wydanie oświadczenia, że samochód został przyjęty do demontażu lub kasacji, w których potwierdzi unieważnienie wcześniej wspomnianych papierów. Jeśli auto, które oddaliśmy jest niekompletne w jakimkolwiek tego słowa znaczeniu, potrzebne będzie również pisemne potwierdzenie, że faktycznie tak było. Najważniejszym obowiązkiem stacji demontażu pojazdów jest przesłanie w terminie nie przekraczającym siedmiu dni dokumentów potwierdzających demontaż pojazdu do wydziału komunikacji odpowiedniego dla miejsca jego rejestracji.

Naszym zaś obowiązkiem jest zgłoszenie się to tegoż wydziału komunikacji celem wyrejestrowania pojazdu, niestety, zanim to zrobimy należy uiścić zaległe składki ubezpieczenia OC, jeśli dotąd tego nie zrobiliśmy.

Złomowanie w autoryzowanym punkcie jest ważne, ponieważ chroni nas przed wysoką grzywną! Obecnie istnieje wiele punktów oferujących skup samochodów przeznaczonych do kasacji, często proponują one 200-300 złotych za egzemplarz, który jest jeszcze na chodzie. Oferta ta jest wyjątkowo atrakcyjna, gdyż jedyną alternatywą jest oddanie samochodu do stacji demontażu pojazdów, w której nie dostaniemy za nie ani złotówki. A to i tak spore udogodnienie, ponieważ dopiero od niedawna za kasację pojazdu nie ponosimy opłat, o ile jego stan można uznać za kompletny. Jeśli jego waga odbiega od podanej w dowodzie rejestracyjnym o więcej niż 10% będziemy musieli dopłacić około 10 złotych za każdy brakujący kilogram. W większości przypadków do naszej dyspozycji zostanie oddana także darmowa pomoc drogowa, w określonej strefie.
(artukuly.com.pl)
PŁACIMY NAJLEPIEJ NA ŚLĄSKU
 

POKRYWAMY KOSZT TRANSPORTU

 Kasacja Pojazdów | Złomowisko & Szrot samochodowy Śląskie | Ekologia 2012